Solární pyramidy - ohřev vody v bazénu

Solární kolektor pro ohřev vody v bazénu

Jak si prodloužit koupací sezónu ve vlastním bazénu? Jak získat teplejší vodu v bazénu, aniž by to zasáhlo váš rodinný rozpočet? Solární ohřev vody kolektor je určen pro nadzemní a menší zapuštěné bazény. Je vhodný pro kartušovou i pískovou filtraci. Předností solárního ohřevu je pouze investice do jeho pořízení. Sluneční energie je zachycena pod průhledné víko a přenáší se na spirálovou plastovou trubici naplněnou vodou. Teplo ze spirálové hadice je předáváno protékající vodě. Filtrační zařízení dopravuje vodu skrz solární ohřívací jednotku. V případě většího bazénu a dosažení optimálního efektu je možné zapojení více solárních jednotek za sebou.

Cena v době recenze: 2 999 Kč

Solární ohřev pyramida SUN

Řešíte výběr solárního ohřevu pro váš bazén? Záleží vám na kvalitě ale i samotné ceně? Solární ohřev Pyramida Sun je učen pro nadzemní i zapuštěné typy bazénů do objemu 6 m³. Solární ohřev vody v bazénu je pomocí pyramidy v mnoha směrech jednodušší a pohodlnější. Pyramida totiž dokáže ohřát vodu až o 9 °C. Tím tak prodlouží vaši koupací sezónu, a i zajistí teplejší vodu v bazénu. Předností solárního ohřevu pyramida je mobilita a tvar. Zařízení zachytává maximum slunečního svitu. Tímto efektivně je využita sluneční energie, která šetří vaši peněženku i životní prostředí.

Cena v době recenze: 1 990 Kč

Solární ohřívač bazénové vody 735 W – 2 kusy v balení

Pokud si chcete prodloužit koupací sezónu či efektivně využít solární energii pro teplejší vodu v bazénu, pak oceníte pořízení tohoto typu solárního ohřívače. Co vše nabízí a jaké jsou jeho přednosti? Solární ohřívač bazénové vody 735 W pyramidový v balení po 2 kusech vyniká efektem. Zároveň šetří vaši peněženku. Je šetrný k životnímu prostředí. Oceníte snadnou instalaci, a to samozřejmě nejlépe na slunném místě. Díky tomu bude zajištěn rychlý ohřev vody. Voda bude cirkulovaná a ohřívaná, dokud bude svítit slunce. Díky tomu bude vaše voda teplejší, což uvítají ti, kteří zkrátka nemají rádi koupání v ledárně, stejně tak si tímto zdarma, efektivně a účinně prodloužíte koupací sezónu.

Cena v době recenze: 7 679 Kč

Solární ohřev k bazénu Pyramida Sun

Solární ohřev Pyramida Sun je určený pro nadzemní i zapuštěné bazény do objemu 6 m³. Díky kompaktnímu tvaru a pyramidově uspořádanému vinutí vody v ohřevu je ideální pro menší zahrady. Součástí balení je solární ohřev, vrchní plastový kryt  a trny na napojení 32 a 38 mm hadic.

Cena v době recenze: 1 990 Kč

Bazénový solární ohřev Pyramida Hammer

Prodlužte si koupací sezonu o několik týdnů se solárním ohřevem, který funguje ekologicky za využití sluneční energie, a tudíž i ekonomicky. Kromě počáteční investice vás nebude nic stát a peníze se vám brzy vrátí. Sluneční záření vodu ohřívá a ta se pak navrací do bazénu. Praktické zařízení v podobě solárního ohřevu Hammer má moderní kupolovitý tvar pro zachycování slunečních paprsků po celý den, i u slunce těsně nad obzorem.

Cena v době recenze: 2 190 Kč

Solární ohřev vody v bazénu OneTrade Solar Max

Teplejší voda v bazénu díky sluneční energii? Stačí jej vybavit vhodným solárním ohřevem, díky kterému budete zvyšovat teplotu zadarmo a navíc ekologicky. Zvýšení teploty byť jen o pár stupňů Celsia je ohromně znát a umožní vám využít bazén na maximum. Jaké zařízení je praktické, výhodné, a navíc nezabere moc místa. Vsaďte na solární ohřev zkušeného výrobce OneTrade a jeho produkt Solar Max.

Cena v době recenze: 6 409 Kč

Solární ohřev Steinbach Speedsolar

Vyzrajte na ohřev vody ve vašem bazénu! Vybavte jej solárním panelem a máte po starostech. Koupání bude hned příjemnější pro celou rodinu. V závislosti na počasí a okolních podmínkách zvýšíte ekologicky a bez dalších výdajů teplotu vody o několik stupňů. Ohřev Steinbach Speedsolar je solární panel spirálového tvaru, určený především pro nadzemní bazény vybavené filtračním systémem o průtoku 7,5 m³/h.

Cena v době recenze: 2 999 Kč