Solární plachty - ohřev vody v bazénu

Solární plachta pro bazény s průměrem 3,05 m

Pořídili jste si bazén a chcete si ho užít co nejvíce? Pak si prodlužte koupací sezónu. Využijte sluneční energii. Solární plachta pro bazény s průměrem hladiny 3,05 m v modrém provedení je praktickým, efektivním a cenově dostupným řešením, jak si prodloužit koupací sezónu a mít v bazénu teplejší vodu. Solární plachta má vpředu praktický otvor pro odtok přebytečné vody. Zabraňuje odpařování vody, tím šetří náklady na bazénovou chemii. Propouští sluneční paprsky do vody, díky tomu prohřívá celý obsah bazénu. Barevně splývá s vodní hladinou, tudíž působí pěkně i po estetické stránce. Ocení ti, kteří si potrpí i na samotný design.

Cena v době recenze: 399 Kč

Solární plachta pro bazény o průměru 3 m

Jak si prodloužit koupací sezónu? Jak efektivně mít teplejší vodu v bazénu? Solární plachta je určena a vhodná pro všechny bazény s průměrem hladiny 3 m. Modrá solární plachta snižuje náklady na spotřebu vody a bazénové chemie, chrání před nečistotami a zvyšuje rychlost ohřevu vody. Tento typ solární plachty je vyroben z modré bublinkové polyetylénové tepelně izolační plachty. Plachta, která dokáže ohřát vodu v bazénu o pár stupňů, rovněž chrání bazén, a hlavně vodu v něm před většími nečistotami.

Cena v době recenze: 399 Kč

Solární plachta pro bazény s průměrem 4,57 m

Sluneční paprsky prostupují solární plachtou a ohřívají vodu bezprostředně pod hladinou. Bublinky působí při slunečním záření jako čočky a tím zvyšují teplotu vody. Solární plachta je vyrobena z modré bublinkové polyetylénové tepelně izolační plachty. Solární plachta je vhodná pro všechny bazény s průměrem hladiny 4,57 m. 

Cena v době recenze: 999 Kč

Černá solární plachta pro bazény s průměrem 3 m

Sluneční paprsky prostupují solární plachtou a ohřívají vodu bezprostředně pod hladinou. Bublinky působí při slunečním záření jako čočky a tím zvyšují teplotu vody. Solární plachta také částečně chrání proti spadu nečistoto do bazénu. Solární plachta je vyrobena z černé bublinkové polyetylénové tepelně izolační plachty. Solární plachta je vhodná pro všechny bazény s průměrem hladiny 3 m. 

Cena v době recenze: 399 Kč

MARIMEX Solární bazénový ohřev Slim 360

Připadá vám voda ve vašem bazénu pořád nějaká studená? Zvyšte si komfort a ekologicky ji ohřívejte! Poslouží vám k tomu solární ohřev Marimex 360 Slim. Ten k provozu vyžaduje pouze sluneční energii, která je zdarma, a propojení s filtračním systémem, který už stejně máte či budete pořizovat.

Cena v době recenze: 2 790 Kč