Solární ohřev vody v bazénu

Solární kolektor pro ohřev vody v bazénu

Jak si prodloužit koupací sezónu ve vlastním bazénu? Jak získat teplejší vodu v bazénu, aniž by to zasáhlo váš rodinný rozpočet? Solární ohřev vody kolektor je určen pro nadzemní a menší zapuštěné bazény. Je vhodný pro kartušovou i pískovou filtraci. Předností solárního ohřevu je pouze investice do jeho pořízení. Sluneční energie je zachycena pod průhledné víko a přenáší se na spirálovou plastovou trubici naplněnou vodou. Teplo ze spirálové hadice je předáváno protékající vodě. Filtrační zařízení dopravuje vodu skrz solární ohřívací jednotku. V případě většího bazénu a dosažení optimálního efektu je možné zapojení více solárních jednotek za sebou.

Cena v době recenze: 2 999 Kč

Solární plachta pro bazény s průměrem 3,05 m

Pořídili jste si bazén a chcete si ho užít co nejvíce? Pak si prodlužte koupací sezónu. Využijte sluneční energii. Solární plachta pro bazény s průměrem hladiny 3,05 m v modrém provedení je praktickým, efektivním a cenově dostupným řešením, jak si prodloužit koupací sezónu a mít v bazénu teplejší vodu. Solární plachta má vpředu praktický otvor pro odtok přebytečné vody. Zabraňuje odpařování vody, tím šetří náklady na bazénovou chemii. Propouští sluneční paprsky do vody, díky tomu prohřívá celý obsah bazénu. Barevně splývá s vodní hladinou, tudíž působí pěkně i po estetické stránce. Ocení ti, kteří si potrpí i na samotný design.

Cena v době recenze: 399 Kč

Solární ohřev pyramida SUN

Řešíte výběr solárního ohřevu pro váš bazén? Záleží vám na kvalitě ale i samotné ceně? Solární ohřev Pyramida Sun je učen pro nadzemní i zapuštěné typy bazénů do objemu 6 m³. Solární ohřev vody v bazénu je pomocí pyramidy v mnoha směrech jednodušší a pohodlnější. Pyramida totiž dokáže ohřát vodu až o 9 °C. Tím tak prodlouží vaši koupací sezónu, a i zajistí teplejší vodu v bazénu. Předností solárního ohřevu pyramida je mobilita a tvar. Zařízení zachytává maximum slunečního svitu. Tímto efektivně je využita sluneční energie, která šetří vaši peněženku i životní prostředí.

Cena v době recenze: 1 990 Kč

Solární panel pro ohřev vody v bazénu v efektivním zaobleném tvaru

Jak si ale prodloužit koupací sezónu, aniž by to zasáhlo váš rodinný rozpočet? Jak efektivně a prakticky zdarma získat teplejší vodu v zahradním bazénu? Solární zaoblený panel v černém provedení vám prodlouží koupací sezónu. Zajistí teplejší vodu, a to zhruba až o 5 °C. Patří mezi nejprodávanější. Solární panel patří mezi nejpoužívanější a nejefektivnější metodu ohřevu vody v nadzemních bazénech. Solární panel v zaobleném tvaru a s nožičkami umožňuje o to přesnější nasměrování na slunce. O to vyniká větším efektem oproti jiným panelům.

Cena v době recenze: 3 309 Kč

Solární ohřev Slim 3000 s vyšší absorpcí slunečního záření

Jak docílit bez větších nákladů teplejší vodu v bazénu? V tomto směru se jednoznačně spolehněte v pořízení solárního panelu. Solární panel Slim 3000 umožní prodloužení koupací sezóny. Zajistí ohřev vody až zhruba o 5 °C.  Předností je dostupná investice do pořízení solárního panelu a veškerý ohřev máte zdarma. Zásluhou precizního a důmyslného provedení absorbuje více slunečního záření než jiné panely. Díky nožičkám ho lze nasměrovat přesně na slunce. Tento solární panel není určen na střechy, pergoly apod., ale výhradně k bazénu.

Cena v době recenze: 2 990 Kč

Solární panel ohřev vody k bazénům 3,3 m²

Jak si prodloužit koupací sezónu? Je vám líto, že si zábavu ve vlastním bazénu můžete dopřát jen v letních měsících a za teplého počasí? Solární panel je určen pro ohřev vody k bazénům 3,3 m². Instalace ohřevu vody k venkovnímu bazénu prodlouží koupací sezónu, a to až o několik týdnů. Samotné pořízení solárního panelu vás vyjde levně a veškeré náklady na provoz jsou zanedbatelné, neboť o vše se postará slunce. Díky tomu nemusíte tak už nic platit. Díky sluneční energii se voda v bazénu ohřeje o několik stupňů, zpravidla až o 5 °C.

Cena v době recenze: 2 790 Kč

Solární ohřev Bestway® pro nadzemní bazény

Solární ohřev Flowclear se postará o teplejší vodu i prodloužení koupací sezóny. Pokud nejste zastáncem plavání v ledové vodě či si chcete dopřát zábavu v bazénu nejen v letních horkých dnech, pak je pořízení tohoto solárního ohřevu jedinečnou volbou. Pomocí sluneční energie tak ekologicky a zdarma můžete získat teplejší vodu v bazénu. Tento solární ohřev je kompatibilní se všemi typy nadzemních bazénů. Oceníte snadné sestavení. Vyniká efektem, kdy dokáže zvýšit teplotu vody v bazénu až o 5 °C v závislosti na podmínkách. Ideální je samozřejmě umístění na slunném místě, tím dosáhnete logicky vyššího účinku.

Cena v době recenze: 1 699 Kč

Solární ohřívač bazénové vody 735 W – 2 kusy v balení

Pokud si chcete prodloužit koupací sezónu či efektivně využít solární energii pro teplejší vodu v bazénu, pak oceníte pořízení tohoto typu solárního ohřívače. Co vše nabízí a jaké jsou jeho přednosti? Solární ohřívač bazénové vody 735 W pyramidový v balení po 2 kusech vyniká efektem. Zároveň šetří vaši peněženku. Je šetrný k životnímu prostředí. Oceníte snadnou instalaci, a to samozřejmě nejlépe na slunném místě. Díky tomu bude zajištěn rychlý ohřev vody. Voda bude cirkulovaná a ohřívaná, dokud bude svítit slunce. Díky tomu bude vaše voda teplejší, což uvítají ti, kteří zkrátka nemají rádi koupání v ledárně, stejně tak si tímto zdarma, efektivně a účinně prodloužíte koupací sezónu.

Cena v době recenze: 7 679 Kč

Solární plachta pro bazény o průměru 3 m

Jak si prodloužit koupací sezónu? Jak efektivně mít teplejší vodu v bazénu? Solární plachta je určena a vhodná pro všechny bazény s průměrem hladiny 3 m. Modrá solární plachta snižuje náklady na spotřebu vody a bazénové chemie, chrání před nečistotami a zvyšuje rychlost ohřevu vody. Tento typ solární plachty je vyroben z modré bublinkové polyetylénové tepelně izolační plachty. Plachta, která dokáže ohřát vodu v bazénu o pár stupňů, rovněž chrání bazén, a hlavně vodu v něm před většími nečistotami.

Cena v době recenze: 399 Kč

OKU solární panel k bazénu se sběrným potrubím

Rádi byste si prodloužili koupání ve vlastním bazénu? Jak si užít zábavu v bazénu nejen v letních horkých dnech? Solární panel OKU F1000 má řadu předností, pro které stojí za pořízení. Proč právě solární panel OKU? Jednak skýtá nízkou ztrátu tlaku, má vysokou účinnost. Oceníte jednoduchou instalaci. Jen je třeba mít na paměti, že není vhodné připojení více jak sedmi panelů v sérii. Voda v bazénu může protékat přes solární panel v obou směrech, tudíž lze namontovat podélně i vedle sebe. Solární ohřev vody má řadu výhod, mezi které rozhodně patří úspora, šetří vaši peněženku, ale také k jeho provozu není zapotřebí povolení či připojení k síti.

Cena v době recenze: 2 580 Kč

Sada solárního ohřevu OKU 1V4

Sestava solárního panelu pro vyhřívání Vašeho bazénu o celkové ploše panelů 4,48m2. Při ohřevu vody v bazénu solárními panely se jedná o výhodnou investici vytápění sluneční energií. Výhody solárního panelu OKU jsou nízká tlaková ztráta, vysoká účinnost, odolnost korozi, vůči chlorované vodě bazénu. Absolutně mrazuvzdorné panely po kompletním vypuštěním vody. Jednoduchá instalace díky modulárnímu systému. Vysoká výhřevnost solárních panelů.

Cena v době recenze: 11 240 Kč

Solární ohřev SLIM 180 pro nadzemní bazény

Solární panel SLIM 180 určen pro nadzemní bazény pohlcuje tepelnou energii slunečních paprsků a předává ji vodě, která panelem proudí. Jednoduché připojení na hadici o průměru 32mm nebo 38mm (hadice nejsou součástí balení). Solární panel není určen k montáži na střechy, pergoly apod. Solární ohřev musí být vedle bazénu umístěn tak, aby byl na stejné úrovni hladiny vody, nebo pod její úrovní.

Cena v době recenze: 2 190 Kč

Solární panel pro ohřev bazénu (sada 2 ks)

Solární panely pohlcují sluneční paprsky, přeměňují je na teplo a udržují váš bazén příjemně teplý. Zvyšují teplotu vody v bazénu až o 10 stupňů. Jsou kompatibilní s většinou bazénových čerpadel. Dají se namontovat na střechu/ stojan nebo jednoduše položit na zem u bazénu. Balení obsahuje: 2 x panel, 4 x těsnění, 8 x svorky, 4 x konektor hadice (každý o průměru 38/30 mm).

Cena v době recenze: 8 039 Kč

Solární ohřev k bazénu Pyramida Sun

Solární ohřev Pyramida Sun je určený pro nadzemní i zapuštěné bazény do objemu 6 m³. Díky kompaktnímu tvaru a pyramidově uspořádanému vinutí vody v ohřevu je ideální pro menší zahrady. Součástí balení je solární ohřev, vrchní plastový kryt  a trny na napojení 32 a 38 mm hadic.

Cena v době recenze: 1 990 Kč

Solární panel Slim 360 pro ohřev vody v bazénu

Solární panel Slim 360 pohlcuje tepelnou energii slunečních paprsků a předává ji vodě, která panelem proudí. Chladná voda z bazénu je pomocí bazénové filtrace vháněna do solárního panelu, kde se ohřívá a vrací se zpět do bazénu. Solární panel Slim napojíte na hadice o průměru 32 i 38 mm.
Součástí balení solárního panelu Slim 360 jsou i spony a hadicové trny k napojení na hadice.
Solární panel není určen k montáži na střechy, pergoly apod.

Cena v době recenze: 3 211 Kč

Solární panel s nastavitelnými nožičkami

Prodlužte si plaveckou sezónu s tímto ekologickým solárním ohřívačem bazénu! Solární panel je vhodný pro nadzemní bazény a lze jej použít s filtračním systémem. Ohřevný systém je vyrobený z vysoce kvalitních materiálů, které výborně vzdorují častému vystavení slunci a povětrnostním podmínkám. Nastavitelné nohy drží panel v úhlu 40°–60° za účelem maximalizace zachycení sluneční energie, což také znamená vyšší účinnost ohřevu.

Cena v době recenze: 3 499 Kč

Solární panel Slim 180 pro ohřev bazénové vody

Solární panel Slim 180 pohlcuje tepelnou energii slunečních paprsků a předává ji vodě, která panelem proudí. Solární panel Slim napojíte na hadice o průměru 32 i 38 mm. Součástí balení solárního panelu Slim 180 jsou i spony a hadicové trny k napojení na hadice. Solární ohřev musí být vedle bazénu umístěn tak, aby byl na stejné úrovni hladiny vody, nebo pod její úrovní.

Cena v době recenze: 2 190 Kč

Solární výkonný panel LUX 800

Vyhřátí nadzemního bazénu pomocí sluneční energie? Se solárním kolektorem LUX 800 to zvládnete bez problémů. Základem solárního ohřevu je zesílený deskový ohřev, který je zasazen do samonosné konstrukce. Celý ohřev je zakrytý transparentním polykarbonátovým plátem o tloušťce 3 mm.

Cena v době recenze: 2 990 Kč

Solární plachta pro bazény s průměrem 4,57 m

Sluneční paprsky prostupují solární plachtou a ohřívají vodu bezprostředně pod hladinou. Bublinky působí při slunečním záření jako čočky a tím zvyšují teplotu vody. Solární plachta je vyrobena z modré bublinkové polyetylénové tepelně izolační plachty. Solární plachta je vhodná pro všechny bazény s průměrem hladiny 4,57 m. 

Cena v době recenze: 999 Kč

Černá solární plachta pro bazény s průměrem 3 m

Sluneční paprsky prostupují solární plachtou a ohřívají vodu bezprostředně pod hladinou. Bublinky působí při slunečním záření jako čočky a tím zvyšují teplotu vody. Solární plachta také částečně chrání proti spadu nečistoto do bazénu. Solární plachta je vyrobena z černé bublinkové polyetylénové tepelně izolační plachty. Solární plachta je vhodná pro všechny bazény s průměrem hladiny 3 m. 

Cena v době recenze: 399 Kč

MARIMEX Solární bazénový ohřev Slim 360

Připadá vám voda ve vašem bazénu pořád nějaká studená? Zvyšte si komfort a ekologicky ji ohřívejte! Poslouží vám k tomu solární ohřev Marimex 360 Slim. Ten k provozu vyžaduje pouze sluneční energii, která je zdarma, a propojení s filtračním systémem, který už stejně máte či budete pořizovat.

Cena v době recenze: 2 790 Kč

Solární panel Intex Speed Solar Sun 0,7 x 3,0 m

Jak zvýšit komfort při koupání v bazénu? Díky ideální teplotě vody. Využít k tomu můžeme energii, která je dostupná zdarma: tu sluneční. Abychom ji dostatečně využili, potřebujeme kvalitní solární ohřev, jakým je Speed Solar Sun od výrobce Intex. Jedná se o solární panel o rozměrech 0,7×3 m z kvalitního plastu. Použít se dá u nadzemních i zapuštěných bazénů, a to o objemu vody do 12 000 l. Montáž je snadná a nezabere mnoho času.

Solární ohřev bazénů solární článek 3000×800 mm

Ohřívejte vodu v bazénu zdarma! Objednejte si hit této doby: solární ohřev bazénu. Kromě počáteční investice, která se vám brzy vrátí, vás nebude nic stát. Provoz je beznákladový a využívá pouze energii slunečních paprsků. Pořízení solárního panelu zcela změní váš pohled na koupání venku. Do bazénu se vám bude chtít i při ne zcela ideálním počasí a koupací sezonu si prodloužíte i o několik týdnů.

Cena v době recenze: 5 165 Kč

Ohřev vody v bazénu Marimex 180 SLIM černý

Nechybí vašemu bazénu něco? Co třeba vyhřívání vody za pomoci sluneční energie? Solární tenký panel Marimex 180 v černé barvě předává sluneční energii vodě, která se pak navrací do bazénu a postupně jej ohřívá. Proudění je zajištěno za pomoci filtračního čerpadla. Provoz je zdarma a ekologický. Voda se oteplí o několik stupňů Celsia, což bude velmi příjemné a umožní využití bazénů na maximum.

Cena v době recenze: 2 190 Kč

1 2